Agentúra vznikla v roku 2005. Filozofiou SYAN creative je pracovať v malom dynamickom tíme, spájať sa s ďalšími kreatívnymi ľuďmi vo svojom obore, vzájomne sa tak pri tvorbe dopĺňať, inšpirovať a spoločne vytvárať veci, ktoré nás tešia a spolu s klientom posúvajú vpred.

Ako pre každého, kto pracuje s fotografiou a vizuálnou komunikáciou je pre nás každý proces tvorby jedinečný. Klientove potreby a ambície sú pre nás motiváciou a výzvou, staráme sa o ne s maximálnou starostlivosťou.

Poskytujeme kompletné služby v oblasti
– marketingu a reklamy,
– fotografie a videa,
– webdesignu,
– public relations.

Za 11 rokov pôsobenia, SYAN creative vyprodukoval veľa úspešných kampaní pre slovenské a zahraničné značky.

Medzi našich klientov vo fotografii patria THE FINANCIAL TIMES, LE MONDE, Esquire, Vouge Italia, STYLE magazine, Causette magazine, MADE BY VACULIK, JandL marketing a reklama, Slovenské národné divadlo, Divadlo Astorka Korzo´90, Divadlo v podpalubí, týždenník TREND, vydavateľstvo Plus7dní.

Komplexné zabezpečenie služieb v marketingu a reklame: marketingové stratégie, kreatíva pre reklamné kampane v offline aj v online prostredí, grafický design, corporate identity, webdesign, mediálne stratégie, PR komunikácia, produkcia online spotov, príprava a produkcia eventov, klienti: spoločnosť SLOVNAFT, Gedeon Richter Slovakia, PWC, Swan, Vitana, Eli Lilly, REMAX, Divadlo v podpalubí, SKYNET, FALCK Slovensko, Mesto Pezinok.

Fotograf Andrej Balco získal mnoho domácich a zahraničných ocenení, zúčastnil sa samostatných a kolektívnych výstav doma i v zahraničí, napr. v Japonsku, Rakúsku, Fínsku, Belgicku, Anglicku, Austrálii, Brazílii, Poľsku, Maďarsku, Čechách. Jeho fotografie sú zastúpené vo viacerých zbierkach a knižných publikáciach.

Sylvia Balcová Lederleitner     Andrej Balco

SYAN creative group, s.r.o.
Za hradbami 17
902 01 Pezinok
Slovakia
IČO: 36 770 141
IČ DPH: SK2022383022
mail: info@syancreative.sk
mobil: + 421 905 756 176
+ 421 905 422 105
BACK TO TOP